O NAS

Historia firmy Cezar-bis sięga roku 1992. Od początku jej istnienia postawiliśmy sobie jasny cel: dostarczać Klientom sztuczne ognie najwyższej, sprawdzonej jakości. Nie można mieć pewności co do jakości proponowanych artykułów pirotechnicznych, samemu ich wcześniej nie sprawdzając. Tak narodziła się idea tworzenia pokazów sztucznych ogni w oparciu o najlepsze, znane i dostępne materiały. Poprzez selekcję oferowanych produktów, możemy zapewniać naszych Klientów, że otrzymują to, co najlepsze.
Już w roku 1993 otrzymaliśmy Koncesję MSW na obrót materiałami pirotechnicznymi. 30-go czerwca 2003 roku, od MSWiA otrzymaliśmy nową Koncesję nr B-304/2003 na obrót materiałami pirotechnicznymi klasy profesjonalnej, która utraci swą ważność w roku .. 2053.
Dzisiaj wykonujemy blisko 100 pokazów rocznie. Naszymi Klientami są urzędy województw, miast i gmin, instytucje, kościoły, firmy, a także osoby prywatne.
Oprócz doświadczenia, najważniejszego w naszej branży, nasi pirotechnicy posiadają odpowiednie uprawnienia: są przeszkoleni w Wojskowym Instytucie Technicznym Uzbrojenia oraz w Centrum Doskonalenia Kadr Specjalistycznych Ministerstwa Gospodarki.
Najważniejszy jest dla nas Klient. Dlatego w ciągu tych lat, w czasie których wykonywaliśmy najróżniejsze zlecenia, dbaliśmy o to, aby wszystkim uczestnikom imprez zagwarantować pełne bezpieczeństwo. Nasze zaangażowanie, wyobraźnia i dbałość o najdrobniejsze nawet szczegóły owocują brakiem jakichkolwiek wypadków. Nasza działalność jest ubezpieczona.

 

Praca dla Państwa – to dla nas zaszczyt !

SZYBKI KONTAKT

Siedziba:

ul. Kościelna 6

88-100 Inowrocław

 

Tel: (52) 353-32-29

Fax: (52) 357-77-66

E-mail: box@cezarbis.com.pl

Kom: 602 738 210

 

 

IMIĘ I NAZWISKO LUB NAZWA FIRMY
E-MAIL*
WIADOMOŚĆ